SK Ante - sportovní klub

Golf - turnaje 2010

Hlavní stránka -  Turnaje -  Golf - turnaje 2010

V roce 2010 jsme navštívili pět různých golfových hřišť. Jako vždy byla připravena pro účastníky zcela nová soutěž, která je provázela po celou golfovou řadu turnajů. Soutěž jsme nazvali Handicapovaný golf.

13. květen 2010 SK ANTE Golf Club Svratka
1. červen 2010 Chamber Golf Cup 2010 – HK Golfový areál Kaskáda Jinačovice
29. červenec 2010 Vlastní cesta Sokrates Golf & Country Club
26. srpen 2010 CZ OKNA za 3 GC Herrensee
14. října 2010 CZ PROJEKTY Golf Club Hluboká
Vítězi turnaje

CZ Projekty

Mlhou začal a slunným dnem skončil poslední turnaj CZ PROJEKTY. Ukončena byla i celoroční soutěž Handicapovaný golf.


Absolutní vítěz na 36 jamek

CZ OKNA vše za 3

CZ OKNA pozvala na netradiční turnaj své hosty do Rakouska. Netradiční hned v několika podmínkách. Všechny jamky byly 3 párové, hrálo se celkem 36 jamek a také na rány.


Vítěz turnaje Vlastní cesta

Golfový turnaj - Vlastní cesta

Dobrá nálada a skvělé golfové výsledky provázely účastníky třetího ročníku turnaje poradenského portálu Vlastní cesta. Vítěz uhrál 50 stablefordových bodů a nejlepší hráč dokázal z odpalu ze židle poslat míček na vzdálenost 90m.


Chamber Golf Cup 2010

Přívalové deště způsobily uzavření hřiště Slavkov. Celý turnaj se přesunul do Golfového areálu Kaskáda v Jinačovicích. Společný turnaj Hospodářských komor Jihlava a Olomouc a jejich hostů se rozběhl, prověřil hráčské dovednosti.


Vítěz - Patování jednou rukou

Handicapovaný golf

Celosezónní doprovodnou soutěží turnajů SK ANTE v roce 2010 se stal Handicapovaný golf. Soutěž si klade za cíl prověřit herní dovednosti hráčů, ale také pobavit netradičním způsobem.


Vítězi turnaje SK ANTE

Golfový turnaj - SK ANTE

Golfová sezóna SK ANTE byla zahájena opět s novinkami. Upozornil na ně hned na parkovišti VW Passat CC od Auto Vysočina do soutěže Trouble Shoot. Všechny turnaje v roce 2010 zpestří soutěž Handicapovaný golf. Dále jen prozradíme, že Vysočina hráče přivítala krásnou mlhou.