SK Ante - sportovní klub

Novinky

Hlavní stránka -  Novinky

Vlastní cesta 2103 - pozvánka

Už zase si půjdeme vlastní cestou po Drahanské vrchovině. Věříme, že se pak společně potkáme, každý se svým PRVNÍM.


SK ANTE turnaj

V roce 2012 sportovní klub ANTE nejen že odstartuje novou sezónu, ale také sezónu ve které oslaví 5 let působení v golfu, pořádání turnajů, výcviku nových zájemců a zdokonalování herních výsledků.


Turnaj - CZ Projekt za 3

Opakování je matka moudrosti a pro golfisty opakovaná radost ze hry nebo moudrá hra? Na otázku si může odpovědět každý sám po té co si 2x zahraje tří parové hřiště hřiště GC Herrensee.


Turnaj 2011 - SK ANTE

Přišlo jaro a SK ANTE opět rozjíždí sérii golfových turnajů v nové sezóně roku 2011. První turnaj proběhne na tradičním hřišti Svratka.


Pozvánka na golfový turnaj CZ Projekty

Golfový turnaj - CZ Projekty

Pětice turnajů v roce 2010 bude zakončena turnajem CZ Projekty na hřišti u zámku Hluboká.


CZ OKNA vše za 3 - pozvánka

Pozvánka - CZ OKNA vše za 3

To tu ještě nebylo - turnaj na hřišti jen s 3 párovými jamkami. Turnaj na kterém se budete jen bavit a bavit. K tomu si hřiště zahrajete dvakrát.


Pozvánka na golfový turnaj poradenského portálu Vlastní cesta

Vlastní cesta

Sk Ante již po čtvrté připravilo golfový turnaj, kde každý si jde svou Vlastní cestou. Turnaj jehož partnerem je poradenský portál www.vlastnicesta.cz. Své síly a um budou moci účastníci změřit v soutěži zvané Handicapovaný golf a Trouble shoot.


Chamber Golf Cup 2010 - pozvání

Hospodářské komory z Jihlavy a Olomouce pozvali své partnery na setkání na golfu.


Pozvánka na golfový turnaj SK ANTE

Golfový turnaj - SK ANTE

Začínáme jako každý rok golfovou sezónu turnajem SK ANTE na hřišti Svratka.


Zahájení otevření nového sídla SK ANTE

SK ANTE otevřel nové sídlo

Sportovní klub ANTE otevřel nově postavené sídlo ve Žďáru nad Sázavou. Oslavil tak 3 roky úspěšného fungování na trhu. Sídlo je zároveň sídlem hlavního partnera CZ OKNA.


Golf a konference Vysočina

Hospodářská komora Jihlava v rámci konference Vysočina - WALDVIERTEL oragizuje společně se sportovním klubem ANTE golfový turnaj pro účastníky konference. Účastníci nejen, že si mohou zahrát golf, ale mohou také využít golfové akademie pro své první golfové údery nebo pro zlepšení stávajícího švihu.


Hlavní partner golfového turnaje

Golfový turnaj - CZ OKNA

Společnost CZ OKNA připravila společně s dalšími partnery golfový turnaj na kterém příznivci gentlemanské hry golf otestují novou 18-ku na mladém hřišti Čertovo Břemeno.


Golf v Turecku

Připravili jsme pro Vás nabídku na golf v Turecku. Pojďte si s námi zahrát na krásných profesionálních hřištích. Termín je vybrán na prosinec, kdy je v Turecku příjemné klima pro hru.


Golf - pozvánka na turnaj Vlastní cesty

Golfový turnaj - Vlastní cesta

Poradenský portál Vlastní cesta ve spolupráci s SK ANTE připravili další golfový turnaj na krásném hřišti v Kořenci. Na golf se můžete tešit 30. července 2009. Turnaj je jen pro zvané hosty.


Golf HK Jihlava a konference Vysočina

Hospodářská komora Jihlava v rámci konference Vysočina - WALDVIERTEL oragizuje společně se sportovním klubem ANTE golfový turnaj pro účastníky konference. Účastníci konference nejen, že si mohou zahrát golf, ale mohou také využít golfové akademie pro své první golfové údery nebo pro zlepšení stávajícího švihu.


Golfový turnaj Ante - pozvánka

I. turnaj golfové sezóny 2009

Golfovou sezónu 2009 zahájí klub Ante turnajem na hřišti Svratka.


Golfový turnaj na klíč

SK Ante pro zájemce připravuje golfové turnaje na klíč. Sdělte nám proč byste chtěli připravit golfový turnaj, Vaše představy. My Vám navrhneme optimální variantu turnaje vč. propagace.


Mnoho golfových úspěchů po celý rok 2009

Golfové PF 2009

Krásné a příjemné prožití Vánoc a mnoho golfových úspěchů po celý rok 2009 přeje sportovní klub SK Ante


Náruživý golfista roku 2008

SK Ante vyhlásilo na začátku golfové sezóny soutěž o Náruživého golfistu SK Ante. O vítězi rozhodla jedna jediná rána! Jeho vyhlášení proběhlo po ukončení posledního turnaje a započtení všech výsledků.


Ukončení golfové tour SK Ante

Ante ukončilo golfovou sezónu pátým turnajem na golfovém hřišti Slavkov. Příležitost zahrát si za krásného podzimního počasí golf si nenechalo ujít 65 účastníků.


Pozvánka na golfový turnaj Sk Ante

Pozvánka na golfový turnaj firmy CZ OKNA

Firma CZ OKNA společně s SK Ante zve své partnery a přátele na poslední golfový turnaj v roce 2008. Turnaj se bude konat na hřišti Golf Club Austerlitz. Turnaj je určen jen pro zvané hosty a hráče.


Golfový turnaj Sk Ante - vítězové v Haugschlagu

Golf s SK Ante v Rakousku

Sportovní klub Ante uspořádal již IV. golfový turnaj v roce 2008, tentokráte u jižních sousedů v Rakousku. Hráči golfu si užili nejen krásné počasí, ale i náročné hřiště staré 18-tky Haugschlag.


Organizátor golfového turnaje

Pozvánka na golfový turnaj Sk Ante - Haugschlag

Sportovní klub Ante zve své partnery a přátele na golfový turnaj do Rakouska. Turnaj je určen jen pro zvané hosty a hráče.


Mezinárodní závod nemá dostatek sponzorů

Na podzim roku 2008 plánoval SK Ante uspořádat mezinárodní závod v přespolním běhu. I přes veškerou snahu a více jak rok práce se nepodařilo pro kvalitní uspořádání zajistit dostatek finančních prostředků.


Pozvánka na golfový turnaj

Pozvánka na golfový turnaj Vlastní cesty

Poradenský portál Vlastní cesta zve své partnery a přátele na golfový poradenský turnaj do překrásného prostředí Drahanské vrchoviny. Turnaj je určen jen pro zvané hosty a hráče.


Pozvánka na golfový turnaj Hospodářské komory Jihlava

Hospodářská komora Jihlava připravila společně s SK Ante golfový turnaj na krásném hřišti u Telče. Turnaj je jen pro zvané.


Úsvit golfu

Chcete začít hrát golf?

Máte zájem o gentlemanskou hru, která si získala miliony lidí po celém světě? Zjistili jste, že Vaši obchodní partneři získávají nové kontakty a uzavírají obchodní dohody na golfu? Chcete-li se naučit hrát golf, obraťte se na nás.


Vítěz I. golfového turnaje SK Ante v roce 2008

První turnaj SK Ante v roce 2008 má svého vítěze, který na hřišti Svratka dosáhl krásných 45 stablefordových bodů.


Pozvánka na golf

Pozvánka na I. golfový turnaj SK Ante v r. 2008

29. dubna 2008 zahájí sportovní klub Ante golfovou sezónu.