SK Ante - sportovní klub

Partneři SK ANTE

Hlavní stránka -  O nás -  Partneři SK ANTE

Hlavní partneři SK ANTE

  • CZ OKNA – Váš dodavatel plastových, dřevěných a hliníkových oken, vchodových dveří, garážových vrat, stínící techniky, parapetů a dalšího sortimentu.
  • Vlastní cesta – Poradenský portál určený pro poradce, poradenské společnosti a všechny, kteří potřebují informace o metodách v jednotlivých oborech a nebo potřebují si vybrat poradce na konkrétní oblast zájmu. Máte-li problém, který chcete efekltivně řešit, vyberte si na Vlastní cestě poradce, který má s problematikou zkušenosti.

Partneři SK ANTE

  • Hospodářská komora Jihlava
  • Exprom – Projektová a inženýrská činnost v investiční výstavbě především v oblasti průmyslových staveb. Hlavní činností firmy je projektování elektrických zařízení s důrazem na implementaci průmyslových řídicích systémů a automatizaci procesů obecně.

Dodavatelé SK ANTE

  • Hotel Jehla – nabízí kompletní technické zázemí nového kongresového centra s celkovou kapacitou až 200 osob a další salonky a seminární místnosti s kapacitou až 35 osob dle uspořádání. Ubytování v celkem 120 pokojích s kapacitou až 292 lůžek, moderní restauraci s přilehlou zahrádkou a zázemí pro volnočasové aktivity v okolí hotelu.